O NÁS


- PRO VÁS -

Rodinná firma HLAMER, s.r.o. je postavena na jednoduchém principu a to na kompletním servisu zákazníkovi. Jak je již známo náš zákazník, náš Pán a u nás toto platí dvojnásob. Ke každé realizaci stavby přistupujeme individuálně, nikdy se nejedná o dva stejné projekty. I když budou výchozí podmínky stejné, chceme aby každá naše stavba byla originál.Napsali o nás

Marcel L.

" K této firmě jsem se dostal na doporučení od kolegyně. Na chalupu jsem sháněl krbová kamna ale měl jsem jasno co chci. Po návštěvě prodejny jsem druhý den obdržel mailem nabídku kamen která se dala použít a splňovala všechny mé požadavky. Chtěl sem litinu, rustikálnější vzhled, s velkým oknem a plotýnkou pro ohřev vody. Pan Kukla mi nabídl ke kamnům dopravu zdarma včetně montáže. Vše dodáno do 5 dnů včetně trubek ke komínu. Za mě velká spokojenost, mohu jen doporučit."

Radomír V.

" Příjemná komunikace, firma nám dodávala krb na klíč, na prodejně nám vše vysvětlili. Termín stavby byl dodržen přesně na den, běhěm stavby jsme se rozhodli pro dřevník, který původně součástí stavby nebyl. Krb se tak zpozdil o 3 dny kvůli výrobě plechového dřevníku, ale za nás 100 % spokojenost. Poslední pozitivum cena, cenová nabídka na stavbu krbu byla levnější než od jiných firem v Praze."


Michal M.

"Děkuji oběma pánům za profesionální přístup jak ve výběru vhodného krbu, tak jeho samotné instalace. Vše proběhlo dle předem domluveného postupu, cena více než příznivá. Jednoznačně doporučuji všem, kteří mají zájem o perfektní služby v tomto odvětví."

Lucie M.

"Jsem velmi spokojená se službami firmy PROKRB. Vstřícný přístup, pohotové řešení změn v projektu a perfektně odvedená práce. Vše splnili ve stanoveném časovém horizontu, dodrželi cenový návrh. Velmi doporučuji!"

Pavlína N.

„U pánů jsem si objednala montáž krbu. Vše proběhlo dle dohody a k naší celkové spokojenosti. Mockrát děkujeme.“

Kateřina P.

„Doporučuji.“